Chcesz jechać nad morze, wybierz Ustkę - oferta DW Anna w sezonie 2019

Chcesz jechać nad morze, wybierz Ustkę - oferta DW Anna w sezonie 2019

ZWIĄZEK ZAWODOWY MASZYNISTÓW PKP w JAWORZNIE – SZCZAKOWEJ przedstawia ofertę wypoczynku w DW ANNA w USTCE

Ustka – to małe , nadmorskie kąpielisko na środkowym wybrzeżu o niepowtarzalnych warunkach krajobrazowych. Miasto położone u ujścia rzeki Słupi , 150 km na zachód od stolicy województwa – Gdańska i 16 km na północ od stolicy powiatu – Słupska .

Wybierając Ustkę spośród miast nad Bałtykiem wybieracie Państwo bezpośredni kontakt z przyrodą i niezapomniane wrażenie gdyż Ustka … to morze w trafnym wyborze !

Ustka…

pachnie wakacjami, słońcem, plażą i sosnowym lasem. Kojarzy się odpoczynkiem, relaksem, urlopem po całorocznej pracy przyjeżdżasz tu by zregenerować siły, odprężyć umysł, spędzić kilka lub kilkanaście dni z dala od nerwowego, pędzącego w zawrotnym tempie życia. Szukasz spokoju i ciszy ? Czy potrzebujesz rozrywki? A może wakacje to dla Ciebie czas przygód i aktywnego Wypoczynku ? W Ustce każdy odnajdzie to, czego oczekiwał!

Zakwaterowanie

Domy bazy noclegowej położone są około 900 m od morza , co zapewnia wypoczynek z dala od miejskiego zgiełku. W pobliżu domów znajduje się stadion sportowy oraz sosnowy las.

Domy posiadają pokoje 2, 3, 4 osobowe o dobrym standardzie, węzły sanitarne ogólnodostępne usytuowane na każdej kondygnacji budynków .

Do dyspozycji wczasowiczów jest świetlica z telewizorem i anteną satelitarną, kuchnie wyposażone są w niezbędne naczynia i urządzenia. Wieczorem można usiąść pod altaną, do dyspozycji gości jest grill.  

Cena jednego osobodnia wynosi od 40zł do 65 zł + 8% VAT + opłata klimatyczna , bez wyżywienia. 

Kontakt: 

tel. 32 710 73 75,

tel. kom. 601289766, 734687577

Zapraszamy !

16-ustka-dom-wypoczynkowy-annajpg